ÜZENETKÜLDÉS
EKÉRHETŐSÉGEINK
Nagyobb mennyiség igénylése esetén kérje egyedi, személyre szabott ajánlatunkat.
Címünk:
2120 Dunakeszi, Kápolna köz 8.
(Bejárat a Kápolna utca felől)
Telefon: 06-27-547-655
Mobil:
06-30-534-8626
06-20/221-4213
06-20/262-8197
Email:
info [kukac] horobkft.hu
Nagyobb mennyiség igénylése esetén kérje egyedi, személyre szabott ajánlatunkat.
170 300 Ft 146 900 Ft (Akció vége 2023-12-30) +ÁFA
(186 563 Ft)
3 641 Ft +ÁFA
(4 624 Ft)
10 788 Ft +ÁFA
(13 701 Ft)
Parkett-, laminált burkolat vagy parafaburkolat esetén a felület rendkívül jó tisztító hatását és egyidejű impregnálását biztosítja.
Hatékony fluorkarbon gondoskodik az impregnálásról, így megakadályozza a nedvesség behatolását a padozatba. Az impregnáló hatás akkor lehet teljes, ha a napi takarítás kizárólag a Lamitan termékkel történik, más egyéb tisztítószer használata kerülendő. Teljes mértékben láthatatlan filmréteg képződik a felületen, mely sem a padozat eredeti optikai hatását, sem annak csúszásmentességét nem befolyásolja. A filmréteg megakadályozza a felület újraszennyeződését, így megkönnyíti a további napi takarítást.
Alkalmazási terület
Minden nedvszívó felületre, mint pl.: laminált felület, parafaburkolat, lakkozott és lakkozatlan parketta. A szegélyek esetén is kiválóan alkalmazható.
Èrtékesítési érvek:
• tartós impregnálóhatás
• rendkívül jó tisztítóhatás
• láthatatlan védőfilm, mely nem befolyásolja a padozat eredeti optikáját
• nem befolyásolja a padozat csúszásmentességét
• megakadályozza a felület újraszennyeződését
Konkurencia
Egyedülálló a piacon, nincs konkurenciája.
Személyes átvétel a Horob Kft-nél:
(Dunakeszi, Kápolna köz 8.)
Az ország egész területére nettó 35.000 Ft felett ingyenes a kiszállítás, alatta 2.300 Ft + áfa.
Megrendelés végösszeg | Szállítási költség | |
0 Ft - | 44449Ft | 2921 Ft |
44450 Ft | Ingyenes! |
Utánvétes csomag szállítása: a kézbesítésnél a címzett készpénzzel kifizeti az áru ellenértékét. A szállító kollégáknál nincs lehetőség bankkártyás fizetésre, csak készpénzesre. Amennyiben kártyával szeretne fizetni, kérjük a bankkártyával történő előrefizetést válassza!
A megvásárolt termék árát kifizetheti személyes átvétel esetén készpénzzel. A Horob Kft. telephelyén nincs lehetőség bankkártyás fizetésre, csak készpénzesre. Amennyiben kártyával szeretne fizetni, kérjük a bankkártyával történő előrefizetést válassza!
A webáruházunkban a vásárlási folyamat során a fizetéshez érve átirányítjuk a Borgun biztonságos oldalára, melyet magyar nyelven fog tudni használni. A fizetendő összeget a webáruházunkból veszi át a rendszer, melyet itt is ellenőrizhet. Meg kell adnia a kártyán szereplő nevet, a kártya számát és érvényességét, valamint a hitelesítő CW kódját. A honlapon grafikonokkal segítik, hogy a kért adatokat hol találja a kártyán.
Az adatok bevitele után az érvényesítő gombra kattintva pár másodpercen belül meg is történik a tranzakció, melynek sikerességéről Önt is tájékoztatják a képernyőn.
Átutalásos fizetés esetén a megrendelés vételárát az átvétel előtt kell kiegyenlíteni! Amennyiben ezt a a fizetési módot választja, úgy a rendelési folyamat véglegesítését követően, elektronikus formában kapja meg a díjbekérőt. Ezen megtalálja az utalandó összeget, a bankszámlaszámot és egyéb, szükséges információkat.
Fontos, hogy mindig az adott rendelése pontos összeget utalja, a közlemény rovatban pedig kizárólag csak az adott rendelése bizonylat számát tüntesse fel, másra nincs szükség! Kérjük, hogy kerülje a több rendelés, egy utalással történő kiegyenlítését!
990 Ft +ÁFA
(1 257 Ft)
4 855 Ft +ÁFA
(6 166 Ft)
11 100 Ft +ÁFA
(14 097 Ft)
32 245 Ft +ÁFA
(40 951 Ft)
12 436 Ft +ÁFA
(15 794 Ft)
25 839 Ft +ÁFA
(32 816 Ft)
3 102 Ft +ÁFA
(3 940 Ft)
7 970 Ft +ÁFA
(10 122 Ft)
Az ország egész területére nettó 35.000 Ft felett.
Hozza be hozzánk gépét és mi ingyenesen felmérjük és kötelezettség nélküli árajánlatot adunk a szervizelésére.
Rugalmas, személyre szabott hosszútávú bérleti konstrukciók.
Nem tudja, hogy a több ezer termék közül mi a legmegfelelőbb Önnek?